Přejít k hlavnímu obsahu

Poděkování projektu LINDAT/CLARIAH-CZ

Dle vašeho vztahu k LINDAT/CLARIAH-CZ použijte následující formulace k řádnému poděkování projektu v článcích, na webových stránkách apod.

  • Projekty zcela nebo částečně financované z LINDAT/CLARIAH-CZ, které zároveň mohou a nemusí používat nebo vytvářet  data, služby a nástroje pro LINDAT/CLARIAH-CZ: [Práce zde popsaná] byla podpořena [také]* Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, projekt č.  LM2018101 LINDAT/CLARIAH-CZ.
  • Projekty financované z jiných zdrojů, které používají nebo vytvářejí data, nástroje a služby z/pro LINDAT/CLARIAH-CZ, i nepřímo (např. používáním nástroje vytvořeného ze zdrojů repozitáře LINDAT/CLARIAH-CZ nebo používáním dat původně uložených v LINDAT/CLARIAH-CZ atd.). V tomto případě také berte prosím na vědomí, že publikace nebo jiný výsledek musí být uvedeny v databázi RIV s podporou výzkumné infrastruktury LINDAT/CLARIAH-CZ (od 2020): [Práce zde popsaná] používá [také]*[data/nástroje/služby]*, které poskytuje výzkumná infrastruktura LINDAT/CLARIAH-CZ (https://lindat.cz) podporovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (projekt č. LM2018101).

* Vyberte relevantní

 

Média

 

Logo LINDAT/CLARIAH-CZ

Obrázek
LINDAT/CLARIAH-CZ logo small

ZIP balíček s logem ve 3 stylech: normální, černý (k použití na barevném pozadí), bílý (k použití na tmavém pozadí), ve formátech PDF, SVG, BMP a ve velikostech vhodných k tisku. Ke stažení  zde.